Prezenty świąteczne

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sędziejowicach oraz Wójt Gminy Sędziejowice informują, iż w związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia organizowana jest zbiórka produktów spożywczych, przemysłowych, artykułów higienicznych oraz nowej odzieży dla osób starszych, najuboższych, chorych i samotnych, mieszkających na terenie gminy Sędziejowice.

Licząc na Państwa pomoc i życzliwość chcielibyśmy obdarować osoby najbardziej potrzebujące, aby w ten sposób umilić im magiczny czas oczekiwania na narodziny Chrystusa.

Dlatego zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie naszego przedsięwzięcia, poprzez przekazanie wymienionych powyżej artykułów do GOPS w Sędziejowicach, ul. Wieluńska 7, pok. nr 2, w terminie do 14 grudnia 2022 r.

Będziemy ogromnie wdzięczni za pozytywny odbiór naszej akcji niesienia dobra drugiemu człowiekowi.