Plakat informujący o szkoleniu

Lokalna Grupa Działania "Dolina Rzeki Grabi" informuje o bezpłatnym szkoleniu na temat możliwości pozyskiwania dotacji z Unii europejskiej.

Mając na uwadze planowane nabory wniosków w I kwartale 2022 roku, serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. "Formy wsparcia i zasady ubiegania się o przyznanie pomocy z funduszy Unii Europejskiej dla osób planujących podjąć lub rozwinąć działalność gospodarczą oraz aktywnych społecznie" (program szkolenia w załączeniu).

Szkolenie odbędzie się w dniu: 9 WRZEŚNIA 2021 r. /czwartek/ godz. 10:00-15:00 w Łaskim Dom Kultury, Sala z fortepianem, ul. Narutowicza 11, 98-100 Łask.
Prosimy o potwierdzenie udziału w szkoleniu mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 517 37 41 25, 662 26 02 29 do dnia 6 września 2021 r.
Szkolenie realizowane jest przez Lokalną Grupę Działania "Dolina rzeki Grabi" partnera projektu "EUROPEAN ACADEMY NETWORK ENCOURAGING DEMOCRATIC PARTICIPATION AT EU LEVEL", którego liderem jest Veliko Tarnovo Municipality.

Głównym celem projektu jest dostarczenie lokalnym i regionalnym politykom, stowarzyszeniom i obywatelom narzędzi, które będą wspierać ich świadome obywatelskie i polityczne uczestnictwo na poziomie UE. European Academy Network łączy miasta i organizacje z całej Europy w serii międzynarodowych wydarzeń/szkoleń/konferencji, angażując partnerów z 13 krajów: Bułgarii, Włoch, Belgii, Hiszpanii, Portugalii, Malty, Słowenii, Węgier, Chorwacji, Austrii, Czarnogóry, Polski i Łotwy.
Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.

Tekst: LGD "Dolina Rzeki Grabi"