Logo Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego.

W imieniu Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Łasku zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się w piątek 11 marca 2022 roku o godz. 15:00.

Szkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin przy użyciu sprzętu naziemnego tzw. SZKOLENIE CHEMIZACYJNE" odbędzie się w siedzibie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Łopatkach, Łopatki 24, 98-100 Łask.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, tj. ustawa o ochronie roślin, i zasadami wzajemnej zgodności, osoba wykonująca zabiegi ochrony roślin za pomocą środków ochrony roślin musi posiadać specjalistyczną wiedzę potwierdzona zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia, które to zachowuję ważność przez okres 5 lat od dnia ukończenia szkolenia chemizacyjnego.

UWAGA! Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa telefonicznie lub SMS-em pod numer tel. 510 474 871