Logo Ferie na plus

Zbliżają się zimowe ferie a wraz z nimi okazja do przyjemnego i pożytecznego spędzenia wolnego czasu przez dzieci z naszej gminy. Czekamy na zgłoszenia sołectw, które chcą u siebie gościć Ferie na Plus.

Po sukcesie „Wakacji na plus”, Stowarzyszenie Sędziejowice na Plus we współpracy ze Związkiem Harcerstwa Rzeczypospolitej zaprasza sołectwa do udziału w kolejnej inicjatywie.

Do 2 lutego czekamy pod nr tel. 43 677 11 46 na zgłoszenia sołectw, które chcą gościć atrakcje dla swoich najmłodszych mieszkańców i włączyć się w zorganizowanie spotkania na swoim terenie. Liczba miejsc ograniczona.

Wszelkie spotkania w ramach Ferii na Plus odbywać się będą w zgodzie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi.

Załączniki:
Pobierz plik (formularz zgłoszeniowy sołectwa_ferie_na_plus.odt)formularz zgłoszeniowy sołectwa_ferie_na_plus.odt[ ]81 kB2022-01-24 11:50