Pierwsza strona biuletynu

Skrót NGO to „Non Governmental Organisation”, czyli po polsku organizacja pozarządowa. Na naszym terenie jest ich kilka. Każda zdefiniowała dla siebie własne dziedziny i obszary działania, jednak wszystkie dążą do rozwoju i lepszego życia naszej lokalnej społeczności. Najnowszy numer Biuletynu Informacyjnego Gminy Sędziejowice został przygotowany właśnie przez nasze lokalne NGO. Zawiera wizytówki organizacji, które zgłosiły się do Urzędu Gminy Sędziejowice z chęcią przedstawienia swojej działalności szerszemu audytorium.

Biuletyn w wersji drukowanej pojawi się w najbliższym czasie na terenie gminy, a wersję elektroniczną można pobrać z linku poniżej.

Życzymy miłej lektury.  

Skrót NGO to „Non Governmental Organisation”, czyli po polsku organizacja pozarządowa. Na naszym terenie działa ich kilka. Każda zdefiniowała dla siebie własne dziedziny i obszary działania, jednak wszystkie dążą do rozwoju i lepszego życia naszej lokalnej społeczności.

 

Najnowszy numer Biuletynu Informacyjnego Gminy Sędziejowice został przygotowany właśnie przez nasze lokalne „engieosy”. Zawiera wizytówki organizacji, które zgłosiły się do Urzędu Gminy Sędziejowice z chęcią przedstawienia swojej działalności szerszemu audytorium.

 

Biuletyn w wersji drukowanej pojawi się w najbliższym czasie na terenie gminy, a wersję elektroniczną można pobrać z linku poniżej.

 

Życzymy miłej lektury.

Załączniki:
Pobierz plik (marzec_2022.pdf)Biuletyn NGO[ ]4066 kB2022-03-11 13:12