Dwie kobiety trzymające różowe wstążki.

Bezpłatne badania mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat finansowane przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi 7 grudnia w Sędziejowicach w godzinach od 10.00 do 16.00 przy Urzędzie Gminy, ul. Wieluńska 6.

Rejestracja pod nr tel. 58 666 24 44 , 22 338 19 60 lub poprzez formularz http://www.mammo.pl/formularz.

W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty. Na badanie prosimy zabrać ze sobą zdjęcia lub płyty CD z poprzednich mammografii, o ile nie były one wykonane w pracowni LUX MED. Prosimy o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej i w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.

Więcej informacji na temat mammografii i Programu Profilaktyki Raka Piersi na stronie www.mammo.pl.

Przypominamy, że tylko do końca 2022 roku po raz ostatni z badania bez skierowania lekarskiego mogą skorzystać Panie, które urodziły się w 1953 roku.

Sędziejowice