Grafika "Najlepsze tereny inwestycyjne przy trasie S8"

Gmina Sędziejowice będzie promowała swoje tereny inwestycyjne podczas meczu piłkarskiej ekstraklasy pomiędzy Widzewem Łódź w Wartą Poznań. W sobotę 4 listopada stadion przy al. marsz. Józefa Piłsudskiego w Łodzi będzie pełen informacji o Gminie Sędziejowice i jej ofercie dla inwestorów.

- Będą animacje na banerach wokół boiska, spoty na telebimach, informacje spikerskie. W strefie biznesowej goście i partnerzy Widzewa otrzymają pakiety informacyjne o około 100 hektarach uzbrojonych działek jakie znajdują się przy trasie S8 na terenie naszej gminy – mówi Dariusz Cieślak, Wójt Gminy Sędziejowice. - Naszym atutem jest z pewnością położenie i świetne połączenia komunikacyjne. Mamy węzeł S8, a „za płotem” powstał Port Multimodalny. Poprzez współpracę w ogólnopolską marką, jaką jest Widzew, chcemy z informacją o potencjale tych terenów dotrzeć jak najszerzej grupy odbiorców – dodaje Cieślak.

Mecz Widzew – Warta będzie transmitowany w telewizji, więc przekaz wyjdzie znacznie dalej poza stadion. Ponadto w ramach współpracy łódzki klub rozpowszechnia informacje o ofercie gminy Sędziejowice za pomocą swojej klubowej telewizji oraz social mediów.

Na meczu gościć będzie też grupa dzieci i młodzieży z Gminnego Klubu Sportowego Sędziejowice, które będą miały okazję obejrzeć w akcji swoich idoli.

Gmina Sędziejowice to dobre miejsce do prowadzenia interesów na każdą skalę. Pod adresem https://bit.ly/32ywOaz znajduje się stale aktualizowana mapę nieruchomości na sprzedaż i wynajem. Można na niej znaleźć także nieruchomości oferowane przez podmioty prywatne i osoby fizyczne.