promuje lodzkieZapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium pn.: „Szkolenia szansą na rozwój - Fundusze Europejskie na szkolenia dla pracowników mikro, małych, średnich przedsiębiorstw".

Webinarium odbędzie się 15 grudnia 2020 roku w godz. 14:00 – 14:40. Organizatorem webinarium jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/4579-webinarium-pn-szkolenia-szansa-na-rozwoj-fundusze-europejskie-na-szkolenia-dla-pracownikow-mikro-malych-srednich-przedsiebiorstw, pod przyciskiem „Weź udział".

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia. Rekrutacja trwa do 11.12.2020 r.

Do skorzystania z webinarium zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego zainteresowanych przedmiotową tematyką.

Program webinarium przesyłam w załączeniu.

Załączniki:
Pobierz plik (Program.pdf)Program.pdf[ ]293 kB2020-12-07 08:11