slajderKrajowa Administracja Skarbowa wprowadza nową usługę „Umów wizytę w urzędzie skarbowym”.

Od 16 listopada 2020 r. w całym kraju funkcjonuje nowy model obsługi podatników. Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w Urzędzie Skarbowym w Łasku będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu. Zmiany zostały wprowadzone, aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort podatników.

Najprościej zrobić to przez Internet. Wystarczy skorzystać z usługi „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” na stronie: wizyta.podatki.gov.pl lub za pośrednictwem strony: lodzkie.kas.gov.pl. Można także umówić wizytę telefonicznie pod nurem telefonu: 43 671 13 41 lub osobiście – w siedzibie Urzędu, na Sali Obsługi Podatnika. Liczymy, że możliwość umawiania wizyt ułatwi podatnikom załatwianie ich spraw. Dzięki temu, że bezpośrednio w siedzibie Urzędu obsługujemy umówionych klientów, poprawimy komfort i bezpieczeństwo.