gozOd dzisiaj tj. 16 października 2020 r. Gminny Ośrodek Zdrowia w Sędziejowicach wstrzymuje bezpośrednią obsługę pacjentów.

Z uwagi na wciąż pogarszającą się sytuację epidemiologiczną w kraju, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów oraz kwarantannę jednego z pracowników, Gminny Ośrodek Zdrowia w Sędziejowicach zaostrza wytyczne dotyczące pacjentów korzystających z przychodni.

Od dziś do odwołania konsultacje lekarskie odbywają się wyłącznie za pośrednictwem środków komunikacji telefonicznej TELEPORADY tel. 43 677 10 10 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dotyczy to również filii Ośrodka w Marzeninie.

Tylko pacjenci z pilnymi przypadkami będą umawiani na wizytę w przychodni.

goz