witacze Od kilku dni osoby przejeżdżające przez Gminę Sędziejowice są witane i żegnane przez dwa witacze, które umiejscowione zostały przy wjazdach na teren naszej gminy przy drodze wojewódzkiej nr 481. Jeden przy zjeździe z wiaduktu w miejscowości Rososza, drugi na skraju lasu w miejscowości Grabno.

Witacze spełniają rolę informacyjno-promocyjną i są ważnym elementem infrastruktury każdej gminy. Osoby przejeżdżające przez Gminę Sędziejowice, z pewnością zwrócą uwagę na nie, a być może zatrzymają się w centrum, by dowiedzieć się więcej o jej historii gminy, walorach przyrodniczych i miejscowych atrakcjach. W związku z tym, że witacze wykonane były dużo wcześniej, Urząd Gminy dokonana aktualizacji treści. Jeżeli macie pomysły, co mogłoby znaleźć się na nowej oprawie, zachęcamy do podsyłania swoich propozycji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.