urzad W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i - co za tym idzie - koniecznością ograniczenia bezpośrednich kontaktów, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno interesantów Urzędu, jak i pracowników, informujemy o zmianach jakie obowiązywać będą od 16 marca 2020 r. /poniedziałek/ w organizacji pracy i obsługi interesantów w Urzędzie Gminy Sędziejowice (ul. Wieluńska 6).

1. Obsługa Mieszkańców odbywać się będzie tylko i wyłącznie w Biurze Podawczym zlokalizowanym na parterze w sali A - wejście od ul. Wieluńskiej, a nie w poszczególnych referatach merytorycznych.

Wejście od strony apteki będzie zamknięte.

2. Podstawową formą komunikacji z pracownikami Urzędu jest kontakt telefoniczny lub poczta elektroniczna. Główny nr telefonu do Urzędu: 43 677 10 02 (Sekretariat), adres skrytki EPUAP: /UGSedziejowice/skrytka, podstawowy adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapewniam przy tym, że żaden e-mail i żaden telefon nie pozostanie bez odpowiedzi. WSZYSTKIE SPRAWY BĘDĄ ZAŁATWIONE TERMINOWO.

Pełne zestawienie numerów telefonów oraz adresów e-mail można znaleźć na naszej stronie: http://gminasedziejowice.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=276&Itemid=222

3. Kasa Urzędu będzie nieczynna.

4. Urząd Stanu Cywilnego funkcjonuje bez zmian – zastosowane zostaną dodatkowe środki bezpieczeństwa w celu minimalizacji bezpośredniego kontaktu z interesantem.

Bardzo prosimy o zrozumienie sytuacji oraz sugerujemy korzystanie z rozwiązań, które nie wymagają osobistej wizyty w Urzędzie, w szczególności:

• dokonywanie płatności poprzez bankowość elektroniczną,
  • składanie wniosków drogą elektroniczną poprzez platformę E-PUAP,
  • pytania i wątpliwości na bieżąco można kierować do pracowników drogą mailową lub telefonicznie na wskazane wyżej dane kontaktowe.

Zarządzenie nr 133/20 Wójta Gminy Sędziejowice z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie organizacji pracy Urzędu Gminy Sędziejowice w celu przeciwdziałania koronawirusowi SARS-CoV-2 i chorobie COVID-19.