1% Wspieraj Lokalnie

Gmina Sędziejowice przyłączyła się do inicjatywy Wspieraj Lokalnie i podpisała porozumienie z Fundacją Instytutu Wsparcia Organizacji Pozarządowych, dzięki któremu na stronie internetowej www.gminasedziejowice.eu udostępniony zostanie nieodpłatny dostęp do oprogramowania podatkowego PITax.pl. Łatwe podatki sp. z o.o.

Za pomocą tego oprogramowania szybko i wygodnie rozliczymy PIT przez Internet. Dzięki porozumieniu z Fundacją IWOP „nasza” wersja będzie miała przygotowany wybór podmiotów na które można przeznaczyć 1% podatku. Będą to organizacje działające na terenie Gminy Sędziejowice lub te, które poprzez cel szczegółowy wspierają osoby potrzebujące lub inicjatywy z terenu naszej gminy.

Katalog podmiotów nadal nie jest zamknięty. Czekamy na zgłoszenia OPP, które chcą się znaleźć na liście i zbierać 1% podatku PIT na cele lokalne.

Prosimy o kontakt w tej sprawie pod nr tel. 43 84 000 14, lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.