wosp2021Już w najbliższą niedzielę, 31 stycznia, odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem „Finał z głową”. Zbieramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Tegoroczny finał w Gminie Sędziejowice będzie wyjątkowy, ponieważ pierwszy raz w historii odbędzie się w Internecie. Przygotowaliśmy dla Was kilka rozwiązań, którymi możecie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy:

  • W biurze podawczym urzędu gminy znajduje się puszka, do której możecie wrzucać pieniądze załatwiając sprawy urzędowe. Wszystko dzięki współpracy z Łaskim Domem Kultury.
  • W sobotę i w niedzielę odbędą się licytacje online przedmiotów przekazanych przez darczyńców. Są to m. in.: voucher od Wójta Gminy Sędziejowice na jeden dzień w fotelu wójta i obiad z wójtem, zestaw gadżetów sportowych od GKS-u Sędziejowice i Sędziejowickiego Basketu, zestawy kosmetyków od firmy Over Cosmetics, upominki od firmy EMMA Emilia Rzepa oraz od Środowiskowego Domu Samopomocy w Sędziejowicach. Jeżeli chcesz jeszcze przekazać przedmioty na licytacje napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Na Facebooku Gminy Sędziejowice utworzyliśmy specjalną nakładkę, którą można ustawić na swoim zdjęciu profilowym: http://www.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=116130327068292
  • Jeżeli masz nagrany lub możesz nagrać swój występ do części koncertowej, którą będziemy puszczać przez cały weekend napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.