Spotkanie kobiet

W sobotę 30 września odbędzie się spotkanie z cyklu "Kobieta taka jak TY!" pod tytułem: Rozwój z kobiecą energią. To spotkanie z radami kobiet dla kobiet zainteresowanych realizacją lokalnych działań, oddolnych inicjatyw. Głównym tematem będzie pisanie wniosków o finansowanie.

Spotkanie poprowadzą Małgorzata Stępień-Dudek - W Centrum Klucz odpowiedzialna za wsparcie doradcze dla podmiotów ekonomii społecznej i przedsiębiorstw społecznych. Z ogromnym doświadczeniem pomoże zrozumieć, jak pisać wnioski, które zyskują dotacje.

Ilona Sobul - Animator i specjalista ds. reintegracji społecznej i zawodowej w regionie łódzkim. Przekaże jak połączyć cele i działania, aby osiągnąć trwałe rezultaty.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 30 września o godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziejowicach, przy ul. Wieluńskiej 7.