Inicjatywa lokalna - konsultacje

Powstaje projekt uchwały dającej możliwość realizacji zadań publicznych na terenie Gminy Sędziejowice w ramach inicjatywy lokalnej. Z założenia ma ona dać mieszkańcom możliwość współpracy z gminą w charakterze inicjatorów, a także osób wspomagających społecznie z wkładem rzeczowym lub finansowym. Wójt gminy zaprasza mieszkańców i organizacje pozarządowe do udziału w tworzeniu ostatecznych zapisów uchwały. Od 1 do 14 czerwca będą trwały konsultacje społeczne w tej sprawie.

Formularz konsultacyjny jest dostępny w załączniku poniżej, w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Sędziejowice: bip.gminasedziejowice.org (zakładka Konsultacje społeczne) oraz w pok. Nr 16 Urzędu Gminy Sędziejowice, przy ul. Wieluńskiej 6.

Wypełniony formularz zawierające opinie i uwagi można składać od 1 do 14 czerwca 2022 r. do godz. 15.30 w sekretariacie Urzędu Gminy Sędziejowice lub przesyłając jego skan na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Można też przesłać formularz drogą listowną na adres Urzędu Gminy Sędziejowice, ul. Wieluńska 6, 98-160 Sędziejowice.

Zapraszamy do udziału w konsultacjach.

Załączniki:
Pobierz plik (konsultacje ogłoszenie_inicjatywa lokalna.pdf)Ogłoszenie[ ]84 kB2022-05-31 10:53
Pobierz plik (Zarządzenie 357_22 Konsultacje Inicjatywa lokalna.pdf)Zarządzenie - zawiera projekt uchwały i formularz konsultacyjny[ ]479 kB2022-05-31 10:48