foto konkursZapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Gmina Sędziejowice w obiektywie”. Celem konkursu jest promocja gminy poprzez odkrywanie, upowszechnianie i eksponowanie walorów przyrodniczych i turystycznych, za pośrednictwem dziedziny sztuki jaką jest fotografia.

Konkurs adresowany jest do wszystkich zainteresowanych fotografią, przy czym niekoniecznie muszą to być mieszkańcy Gminy Sędziejowice. Fotografie muszą być jednak wykonane na terenie gminy.

Fotografie konkursowe będą przyjmowane do 23 sierpnia 2020 r. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Po tym terminie Jury dokona wyboru finałowej 10 zdjęć, które poddane zostaną głosowaniu przez Was na portalu Facebook.

Zasady uczestnictwa w konkursie określa Regulamin Konkursu fotograficznego pod tytułem „Gmina Sędziejowice w obiektywie” znajdujący poniżej w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin Konkurs.pdf)Regulamin Konkurs.pdf[ ]37 kB2020-08-04 11:20