Cztery osoby unoszące kciuki w górę.

Do 28 stycznia trwa rekrutacja do Pracowni Samorządowej Fundacji im. Stefana Batorego. Pracownia Samorządowa to program dla radnych, wójcin/wójtów, burmistrzyń/burmistrzów, prezydentek/prezydentów miast, otwartych na dialog z mieszkańcami i na szukanie rozwiązań usprawniających funkcjonowanie samorządu. Uczestnicy i Uczestniczki Pracowni Samorządowej otrzymają wsparcie ekspertów zajmujących się tematyką samorządową, prawem, finansami publicznymi, komunikacją społeczną, partycypacją lokalną oraz pomoc w codziennych wyzwaniach w pracy i szansę testowania nowych partycypacyjnych rozwiązań w samorządzie. 

Rekrutacja trwa do 28 stycznia pod linkiem: https://crm.batory.org.pl/formularz-online/Pracownia-Samorzadowa-2022

Więcej o warunkach udziału, harmonogramie rekrutacji i planie działań Pracowni Samorządowej na stronie: https://www.batory.org.pl/masz-glos-masz-wybor/pracownia-samorzadowa/#tabs_tab-1

Pytania ws. rekrutacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 536 02 04

Załączniki:
Pobierz plik (ogłoszenie_Fundacja_Batorego.pdf)ogłoszenie_Fundacja_Batorego.pdf[ ]145 kB2022-01-19 14:22