Społeczny Komitet Projektu „Ocalić od Zapomnienia” wspólnie z Gminą Sędziejowice uprzejmie informuje, że uroczystości związane z upamiętnieniem ŚP. Wojciecha Kabzy odbędą się w dniu 23 września 2023 roku (sobota) w Sędziejowicach.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy Mieszkańców Gminy oraz Absolwentów Szkoły Rolniczej do wzięcia udziału w tym ważnym wydarzeniu. Obecnie trwają zaawansowane prace nad realizacją wszystkich zaplanowanych działań, w szczególności nad tworzeniem książki i przygotowaniem projektu tablicy pamiątkowej. Bardzo DZIĘKUJEMY za wszystkie nadesłane wspomnienia o naszym Nauczycielu i Dyrektorze Szkoły. Bardzo DZIĘKUJEMY za darowizny na ten cel.

Zachęcamy do wpłat na konto: Społeczny Komitet Projektu ”Ocalić od Zapomnienia” w Sędziejowicach Ludowy Ban Spółdzielczy w Zduńskiej Woli o/Sędziejowice Nr rachunku: 72 9279 0007 0052 7334 2000 0010 tytuł: darowizna Zachęcamy do przekazywania 1.5% od podatku na konto: KRS 0000237995 Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Gminy Sędziejowice

Zebrane środki zostaną przeznaczone na realizację projektu „Ocalić od Zapomnienia” upamiętniającego Pana Wojciecha Kabzę.

Z wyrazami wdzięczności,

Zarząd Komitetu