Sołecki Turniej Piłki Nożnej1W sobotę 13 sierpnia na Stadionie Gminnym w Sędziejowicach odbędzie się Sołecki Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sędziejowice. Zapraszamy do zgłaszania się drużyny reprezentujące poszczególne sołectwa. 

W sobotę 13 sierpnia na stadionie gminnym w Sędziejowicach odbędzie się Sołecki Turniej Piłki Nożnej. W  turnieju  prawo  gry  mają sołeckie drużyny piłkarskie, których zawodnicy są mieszkańcami danego sołectwa gminy Sędziejowice. Z uwagi na to, że jest to okres wakacyjny, w wyjątkowych przypadkach, dopuszcza się w składzie każdej drużyny maksymalnie 1 osobę spoza terenu gminy Sędziejowice.  W turnieju udział wezmą drużyny sześcioosobowe (pięciu zawodników i bramkarz).
Zgłoszenia przyjmuje Justyna Kmiecik pod nr tel. 43 840 00 13.

Regulamin dopuszcza zgłaszanie do 10 zawodników przez każdą z drużyn. Rozgrywki Sołeckiego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sędziejowice rozpoczną się o godz. 12:00, a zwycięzców poznamy około godziny 17:00. Organizatorami Turnieju są: Gminny Klub Sportowy Sędziejowice, Wójt Gminy Sędziejowice oraz Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi.

Regulamin wraz z kartą zgłoszenia do pobrania poniżej.

Załączniki:
Pobierz plik (Harmonogram STPN.odt)Harmonogram STPN.odt[ ]12 kB2022-07-07 12:23
Pobierz plik (Regulamin 2022 Sołecki Turniej Piłki Nożnej .odt)Regulamin 2022 Sołecki Turniej Piłki Nożnej .odt[ ]25 kB2022-07-07 12:23