ulaskawienie21 sierpnia /piątek/ o godz. 18:00 zapraszamy wszystkich miłośników polskiego kina na pokaz filmu "Ułaskawienie" oraz spotkanie z odtwórczynią głównej roli - Grażyną Błęcką-Kolską w ramach trasy Polski Światłoczułej.

WSTĘP JEST BEZPŁATNY!

Projekcja odbędzie się w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziejowicach.

Polska Światłoczuła to filmowy projekt, który działa nieprzerwanie już od 9 lat. Pokazywane są dobre polskie filmy i organizowana przestrzeń do dyskusji o nich wszędzie tam, gdzie nie ma kina a dostęp do kultury jest utrudniony. Odwiedzają małe miasta i wsie organizując w nich bezpłatne pokazy dla lokalnej społeczności.

Dodatkowo jest prowadzona transmisja na żywo. Dzięki temu publiczność a także widzowie on-line, mają okazję zadać pytania i podzielić się swoimi przemyśleniami.

Strona projektu: https://polskaswiatloczula.pl

UŁASKAWIENIE