wydarzenie8 grudnia 2019 r. w Parku Centrum w Sędziejowicach w godz. 13:00-18:00 odbędzie się po raz pierwszy "Sędziejowicki Kiermasz Bożonarodzeniowy".

Zachęcamy wszystkich prowadzących działalność gospodarczą, instytucje, szkoły oraz koła gospodyń wiejskich do zaprezentowania swoich towarów i usług (rękodzieło artystyczne, ozdoby świąteczne, wyroby cukiernicze, zabawki, itp.). Wszystkich mieszkańców gminy i gości zapraszamy do odwiedzania stoisk i czerpania radości z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Oferujemy nieodpłatne miejsca na stoiska. Formularz zgłoszeniowy można złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Sędziejowice, ul. Wieluńska 6, 98-160 Sędziejowice, pok. 16 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (zeskanowany formularz z własnoręcznym podpisem) najpóźniej do dnia 3 grudnia (wtorek) 2019 r.

Wkrótce więcej informacji na temat programu, atrakcji oraz wystawców.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin