Grafika z hasłem "Sprzątnijmy Gminę Sędziejowice".
Social button for Joomla

Wraca akcja SprzątnijMY Gminę Sędziejowice. W ubiegłym roku w 15 sołectwach gminy zebraliśmy 50m3 odpadów. W tym roku zakaszemy rękawy od 26 czerwca. Akcja potrwa dwa tygodnie.

Scenariusz jest znany z ubiegłego roku. Urząd Gminy czeka na zgłoszenia sołectw, którym zapewnia rękawice ochronne i worki na odpady. Na zgłoszenia czekamy do 25 czerwca. Po sprzątaniu w sołectwach, do akcji włączy się Gminna Jednostka Usług Komunalnych, która odbierze zebrane śmieci.

- Plan jest prosty, ale jego realizacja wymaga zaangażowania mieszkańców. O ich motywację się nie martwię. Już w pierwszej edycji bezdyskusyjnie udowodnili jak ważna dla nich jest estetyka gminy i dobry stan środowiska naturalnego – mówi Dariusz Cieślak, wójt Gminy Sędziejowice. - Gmina Sędziejowice to nasz wspólny dom i ponownie zrobimy w nim „późnowiosenne porządki” - dodaje Cieślak.

Zgłoszenia i ustalenie terminu odbioru worków pod numerem tel. 43 677 11 46, lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Formularz zgłoszeniowy w załączniku

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz zgloszeniowy_2021.pdf)Formularz zgloszeniowy_2021.pdf[ ]914 kB2021-06-11 07:13