Eternit

Rozpoczynamy nabór wniosków na dotacje na usuwanie wyrobów azbestowych z nieruchomości na terenie Gminy Sędziejowice. Nabór potrwa do końca lutego.

Wnioski na uzyskanie dotacji w 2022 roku na usuwanie wyrobów azbestowych z nieruchomości znajdujących się na terenie gminy można składać od poniedziałku do piątku w Biurze Podawczym Urzędu Gminy Sędziejowice przy ul. Wieluńskiej 6 w Sędziejowicach w godz. 7:30 – 15:30.

Zainteresowani bezpłatnym odbiorem wcześniej zdemontowanego azbestu jak również demontażem wyrobów azbestowych mają czas na złożenie wniosku do 28 lutego 2022 r.

Szczegółowe informacje pod numerem tel. 43 840 00 18

Formularz wniosku w załączeniu.

Załączniki:
Pobierz plik (Wiosek o demontaż i usunięcie wyrobów azbestowych.pdf)Wiosek o demontaż i usunięcie wyrobów azbestowych.pdf[ ]74 kB2022-01-25 07:00