Logo akcji "Lato na plus"

Wakacje to dla dzieci czas wolny od szkoły, nauki i obowiązków. Urząd Gminy Sędziejowice, przy wsparciu Stowarzyszenia Sędziejowice na Plus oraz Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, postanowił zorganizować wakacyjną ,,odjazdową’’ przygodę dla naszych najmłodszych.

W programie m.in. animacje, gry i zabawy oraz konkursy z nagrodami. Wszystko całkowicie za darmo. Zajęcia mogą być przeprowadzone zarówno w budynku, jaki
i świeżym powietrzu.
Zobaczymy się w sierpniu w sołectwach, które zgłoszą chęć współpracy przy organizacji bezpłatnych, wakacyjnych zajęć dla dzieci.
Jeśli chcesz wspólnie z nami spędzić wakacyjny czas wystarczy, że twój Sołtys wypełni formularz zgłoszeniowy do 12 czerwca br. i wyśle na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Patronat nad akcją objął Senator RP Maciej Łuczak.

Załączniki:
Pobierz plik (formularz zgłoszeniowy sołectwa[3513].odt)formularz zgłoszeniowy sołectwa[3513].odt[ ]259 kB2021-05-28 10:02