gopsKOMUNIKAT

w sprawie organizacji pracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sędziejowicach w celu przeciwdziałania koronawirusowi SARS-CoV-2 i chorobie COVID-l9.

W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno klientów Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, jak i pracowników, informujemy o zmianach jakie obowiązywać będą od 16 marca 2020 r. /poniedziałek/ do odwołania w organizacji pracy i obsługi klientów „Ośrodka”.

Ogranicza się prace w terenie pracowników socjalnych i asystenta rodziny oraz możliwość osobistego załatwiania spraw w GOPS Sędziejowicach.

Prosimy o załatwianie spraw w formie:

1. korenspondencji tradycyjnej na adres:

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sędziejowicach ul. Wieluńska 7,98-160 Sędziejowice.

2.elektronicznie:

• ePUAP GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ SĘDZIEJOWICE adres skrytki podawczej: /GOPSSedziejowice/SkrytkaESP

• przez portal Emp@tia

3. telefonicznie:

43 677 15 81 GOPS Sędziejowice

W przypadku wystąpienia pilnych zdarzeń niecierpiących zwłoki, prosimy o kontakt telefoniczny 43 677 15 81 lub 798 682 218 w celu ustalenia sposobu postępowania.

Jednocześnie informujemy, że „Ośrodek” jest czynny niezmiennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.

Od dnia 16.03.2020 r. do odwołania zostaje zawieszona praca terapeuty i psychologa w Punkcie Konsultacyjnym dla Rodzin przy GOPS Sędziejowice.

Dziękujemy za wyrozumiałość

p.o. Kierownika GOPS