MPK Zduńska Wola wydłuża trasę linii nr 1. Od poniedziałku, 4 listopada, będzie kursowała do Marzenina. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Zduńskiej Woli od poniedziałku, 4 listopada wydłuża trasę autobusów linii nr 1.

Jedynka będzie jeździć do Marzenina w gminie Sędziejowice. Na początek będzie to kurs, który rozpocznie się o godz. 6.35 z ul. Długiej. Z Marzenina autobus wyjedzie kursem o godz. 7.19.

- Z powodu obserwowanego od początku września bardzo dużego zainteresowania pasażerów kursem linii nr 5 o godz.7.06 na trasie Sędziejowice - Zduńska Wola, MPK w porozumieniu z Miastem Zduńska Wola oraz Gminą Sędziejowice w ramach testów przedłuża jeden z porannych kursów linii nr 1 z Karsznic do Marzenina od 4 listopada - informuje MPK Zduńska Wola.

W związku z tym od poniedziałku zmianie ulegają godziny odjazdów linii nr 1: - 5:40 z Długiej przyspieszono o 15 min na godz. 5:25 - 6:20 z Leśmiana przyspieszono o 20 min na godz. 6:00 - 6:55 z Długiej przyspieszono o 20 min na godz. 6:35 oraz ten właśnie kurs wydłużony został do Marzenina. - 7:30 z Leśmiana - dotychczasowy kurs z Karsznic będzie się rozpoczynać z Marzenina o godz. 7:19 i na Leśmiana będzie o godz. 7:26.

Szczegółowe zmiany odjazdów z poszczególnych przystanków zostaną umieszczone na tabliczkach przystankowych. Informacje również na stronie Kiedyprzyjedzie.pl, Facebook oraz telefonicznie u dyspozytora pod nr. tel. 43 823 69 60.

źródło: NaszeMiasto.pl