Grafika Kiermasz Bożonarodzeniowy

Grudniową tradycją w gminie Sędziejowice są od kilku lat Kiermasze Bożonarodzeniowe. Nie inaczej będzie i w tym roku. Tegoroczny kiermasz zaplanowano na niedzielę 10 grudnia. Rozpocznie się o godz. 13 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziejowicach.

Organizatorzy – Gmina Sędziejowice i miejscowy GOK – zapowiadają szereg atrakcji dla uczestników kiermaszu. Nie tylko pod dachem, ale i na zewnątrz. Oprócz stoisk ze smakowitymi świątecznymi przysmakami przygotowanymi przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich, będą też stoiska m.in. z rękodziełem artystycznym, ozdobami świątecznymi, zabawkami i inne.

To dla ciała, a o stronę duchową zadbają lokalni wykonawcy związani z GOK, ale nie tylko. Przewidziane jest wspólne kolędowanie. Organizatorzy przygotowują też niespodziankę dla uczestników kiermaszu. Więcej szczegółów wkrótce.

Zainteresowane udziałem w sędziejowickim Kiermaszu Bożonarodzeniowym osoby i instytucje, które prowadzą działalność gospodarczą w branżach: rękodzieło artystyczne, ozdoby świąteczne, gastronomia, wyroby cukiernicze, zabawki, muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest do pobrania na stronie internetowej www.gminasedziejowice.pl lub w siedzibie Organizatora (Urząd Gminy Sędziejowice – pok. 16 lub Gminny Ośrodek Kultury w Sędziejowicach – sekretariat). Tu też dostępny jest Regulamin udziału w Kiermaszu Bożonarodzeniowym w Sędziejowicach w dniu 10.12.2023 r. Miejsca stoisk są udostępniane nieodpłatnie.