VII RAJD ROWEROWY PO GMINIE SĘDZIEJOWICE „ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ” - 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
środa, 16 maja 2018 07:19

Biblioteka w Sędziejowicach zaprasza wszystkich chętnych miłośników historii, przyrody, literatury, kultury i rowerów na VII Rajd Rowerowy po Gminie Sędziejowice i Parku Krajobrazowym Międzyrzecza Warty i Widawki "ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ", organizowany w dniu 19 maja od godz.9.00, pod hasłem "BIBLIOTEKA NIEPODLEGŁEJ - 100 lat Niepodległości". W tym roku trasa rajdu liczy ok.34 km. i wiedzie do urokliwego Strońska, gdzie rolę profesjonalnych przewodników będą pełnić pracownicy OT Sieradzkich Parków Krajobrazowych. Partnerzy: Gmina Sędziejowice, Nadleśnictwo Kolumna, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego i Park Krajobrazowy Międzyrzecza Warty i Widawki.

VII Rajd Rowerowy mini

 

.

Poprawiony: czwartek, 17 maja 2018 11:16