Złote Gody w Gminie Sędziejowice PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam   
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 14:09

WP 20180417 12 17 40 ProW dniu 17 kwietnia 2018 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sędziejowicach odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie dla par małżeńskich z gminy Sędziejowice.

Diamentowe Gody świętowali Łucja i Tadeusz Waliccy z Wrzesin.

Złote Gody świętowali: Janina i Edward Grzybińscy z Pruszkowa, Mirosława i Jan Sobieraj z Kustrzyc, Janina i Lechosław Górowscy z Marzenina, Krystyna i Władysław Sobala z Sędziejowic oraz Nina i Stanisław Wdowińscy z Pruszkowa.

Aktu dekoracji w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał Wójt Gminy Sędziejowice-Jerzy Kotarski. W imieniu całej lokalnej społeczności Wójt Gminy Sędziejowice pogratulował parom długoletniego stażu i życzył  długich  lat życia w zdrowiu i rodzinnym szczęściu. Parom małżeńskim wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie, pamiątkowe dyplomy oraz kwiaty.

Opracowała :

Z-ca Kierownika

Urzędu Stanu Cywilnego

Katarzyna Kardas-Sobczak

Poprawiony: poniedziałek, 23 kwietnia 2018 14:16