Wnioski o przyznanie płatności tylko przez internet PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam   
środa, 21 marca 2018 08:39

herb-ugs-malyZgodnie z zaproszeniem Kierownika Łaskiego Biura Powiatowego ARiMR szkolenie z zasad przyznawania płatności bezpośrednich  oraz wypełniania e-wniosków o przyznanie pomocy w ramach systemu wsparcia bezpośredniego w 2018 r., w Sędziejowicach odbędzie się 4 kwietnia 2018 r. (środa) od godz. 9.00 w Gminnym Ośrodku Kultury  ul. Wieluńska 7.

W trakcie szkolenia oraz bezpośrednio po jego zakończeniu pracownicy ARiMR będą udzielali pomocy technicznej w zakresie złożenia e-wniosku. Osoby zainteresowane złożeniem wniosku w dniu szkolenia prosimy o wcześniejsze założenie loginu do systemu eWniosekPlus (samodzielnie na stronie www.arimr.gov.pl  lub w biurze powiatowym ARiMR). Przewiduje się, że w dniach 5-18 kwietnia elektroniczne wnioski będzie można składać w siedzibie Urzędu Gminy Sędziejowice.