3. edycja konkursu „Choinka – symbol Świąt Bożego Narodzenia” PDF Drukuj Email
niedziela, 17 grudnia 2017 09:20

choinka

Starostwo Powiatowe w Łasku zaprasza mieszkańców powiatu łaskiego do wzięcia udziału w  kolejnej edycji konkursu na najpiękniejszą choinkę bożonarodzeniową pn. „Choinka – symbol Świąt Bożego Narodzenia”.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać choinkę ozdobną o wymiarze do 80 cm dowolną techniką, z różnych materiałów, np. z szyszek, kawałków drewna, kamyków, pierników, makaronu, muszelek, itp. i dostarczenie choinki do Starostwa Powiatowego w Łasku.

Prace będą przyjmowane od 6 grudnia 2017 r. do 22 grudnia 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Łasku ul. Południowa 1, pok. 24 (parter). Komisja konkursowa wybierze trzy najlepsze prace. Za zajęcie I, II, i III miejsca uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Laureaci zostaną uhonorowani podczas ostatniej w 2017 roku Sesji Rady Powiatu Łaskiego w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łasku.

Honorowy patronat nad konkursem objęła Starosta Łaski Teresa Wesołowska.

Szczegóły regulaminu konkursu na stronie - starostwa